Audyt BRD

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

Audyt BRD oznacza niezależną szczegółową, systematyczną i techniczną kontrolę pod względem bezpieczeństwa cech konstrukcyjnych projektu infrastruktury drogowej. Jest formą sprawdzania wszystkich stadiów projektowych oraz faz przed oddaniem drogi do ruchu i początkowego użytkowania drogi przez audytorów bezpieczeństwa ruchu drogowego pod kątem ryzyka wystąpienia zagrożenia wypadkowego wobec wszystkich uczestników ruchu drogowego. Audyt BRD jest wykonywany po zakończeniu każdego ze stadiów projektowania i eksploatacji, a jego wyniki są dokumentowane raportem.

Audyt infrastruktury

Wykonujemy audyt bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dla różnego zakresu infrastruktury drogowej: 

  • zjazdów na działki prywatne
  • zjazdów na działki komercyjne
  • skrzyżowania drogowe
  • odcinki dróg miejskich
  • odcinki dróg zamiejskich

Bezpieczeństwo ruchu drogowego jest bardzo ważnym elementem przy projektowaniu dróg i organizacji ruchu. W wielu przypadkach analizowanie dotychczasowych rozwiązań pod kątem BRD może znacząco podnieść jakość i bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Nadzór Inwestorski

Z nami budowa drogi idzie jak po sznurku! Nasz nadzór inwestorski to pewność, że wszystko jest na właściwym miejscu i terminie. Pilnujemy planu i jakości. Dzięki temu każda inwestycja drogowa kończy się sukcesem. Bezpieczeństwo i satysfakcja gwarantowane!

Napisz Teraz

Rozpocznijmy projekt! Twój sukces czeka. Kliknij i porozmawiajmy.